Omschrijving
Peugeot Looxor uit 2005….richtprijs 150,—
Start, rijdt en remt zoals het hoort maar heeft gebruikerssporen, ook ben ik een keer onderuit gegaan 😵💫
Vorig jaar zijn de voor- en achterband, remmen en de carburateur met automatische shock vervangen. Vorige week nog een nieuwe accu geplaatst.
Start netjes en meteen met de elektrische starter en kickstart maar heeft meteen een zoemgeluid….ook af en toe niet….
Rijdt netjes 34 km en heeft daarom een blauw plaatje. Maar zonder vario-ring (en de carburateur is netjes afgesteld) rijdt ie met gemak 60 km.
Ongeveer 10000 km gelopen, (geschat omdat ik vorig jaar het digitale tellerhuis en de km-kabel heb vervangen met eem tweedehandse)
Ik heb er bijna dagelijks mee gereden maar sinds een paar dagen zit er een rare zoem in het blok. Ik denk dat er ergens een lagertje begint of is versleten. Ik heb geen zin meer in geklus en ben opzoek naar een elektrische scooter.
Misschien ideaal voor een hanige klusser of voor de hobby (of onderdelen). Je kan m komen bekijken en het geluidje zelf horen…..misschien weet je zo wat het is en is het een kleinigheidje.